Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II - spotkanie ze stewardessą

Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II

W bieżącym roku szkolnym  uczniowie klasy II i III gimnazjum przystąpili do uczestnictwa w projekcie Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II. W ramach realizacji projektu uczniowie mają możliwość uczestniczenia w warsztatach, indywidualnych konsultacjach, wycieczkach zawodoznawczych oraz spotkaniach z osobami prezentującymi określony zawód. Celem projektu jest  przygotowanie uczniów do świadomego i umiejętnego planowania kariery zawodowej, trafnego podejmowania decyzji w sprawie wyboru dalszej drogi kształcenia, pogłębianie wiedzy o interesujących ich zawodach. W szczególności zaś wdrażanie uczniów do samopoznania, analizy swoich mocnych i słabych stron, planowanie własnego rozwoju, przygotowanie uczniów do radzenia sobie z ciągłymi zmianami we współczesnym świecie.