Teatr Rozrywki w Chorzowie

Z wizytą w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

We wrześniu uczniowie szkoły Podstawowej w Krzykawie pod opieką pani Joanny Sosnowskiej oraz pani Beaty Probierz wybrali się po raz kolejny  na wieczorny spektakl do Teatru Rozrywki w Chorzowie. Tym razem mieliśmy okazję obejrzeć spektakl muzyczny pt:.” Skrzypek na dachu”.

Przed spektaklem udaliśmy się do naszej już zaprzyjaźnionej kawiarni na gorącą czekoladę oraz pyszne  ciasto. W chorzowskim spektaklu, który przygotowany został bardzo solidnie, zarówno pod względem inscenizacyjnym, jak i muzycznym mogliśmy podziwić umiejętności wokalne, aktorskie i taneczne aktorów.

Po spektaklu wyszliśmy  z teatru w bardzo radosnym nastroju. W uszach ciągle brzmiało mi wesołe „Gdybym był bogaty…” wszystko było idealnie dopracowane – muzyka, stroje, choreografia. Zrobiło to na uczniach  ogromne wrażenie. Pomimo późnych godziny wieczornych wróciliśmy wszyscy w  świetnych humorach. Zachęcamy wszystkim do obejrzenia spektaklu,  bo naprawdę warto!

Joanna Sosnowska