Świetlica

Bardzo dziękuję uczniom za wszystkie śliczne bukiety przygotowane w ramach konkursu świetlicowego na najpiękniejszy bukiet z liściem w roli głównej. Gratulacje oraz drobne upominki zostały wręczone w dniu 6 listopada:

I miejsce - Wiktoria Smolińska i Agata Szewczyk

II miejsce –Klaudia Bachowska i Klaudia Tkaczyk

III miejsce – Karolina Kajda, Emilia Tkaczyk, Dominika Lorek i Zuzia Skolimowska

Serdecznie dziękuję Panu Tomaszowi Sawickiemu za pomoc w przyznaniu nagród i organizacji konkursu bądź co bądź plastycznego nieco, oraz Pani Magdalenie (Dhalia.pl) za tematyczne nadruki na koszulki dla nagrodzonych.

Część upominków stanowiły śliczne magnesy w stylu handmade’owym podarowane przez Centrum Kultury w Bolesławiu. Ślicznie dziękuję Pani Dyrektor za przemiły gest.

My, wychowawcy świetlicy, gratulujemy i bardzo bardzo dziękujemy uczniom za prace!

Zapowiadamy tym samym wiosenny konkurs, o którym informacje znajdą się na stronie internetowej naszej Szkoły.

Z jesiennymi pozdrowieniami, Lidia Kąkol