Dzień V piątek

Projekt:  T Y D Z I E Ń   D L A  Z D R O W I A   I   U R O D Y

12-16 marca 2018 r. w ZPS w Krzykawie

NA PODSUMOWANIE ZATAŃCZ

I POZOSTAŃ W DOBREJ FORMIE!

DZIEŃ V

Piątek.

Modelowanie sylwetki.

Taniec jest pierwotnym i najlepszym sposobem wyrażania emocji. Współcześnie rozwój tańca pokazuje, że jest to także doskonały sposób na zdrowie dzięki ruchowi.

Do naszej szkoły przyjechały panie Dorota Gajewska i Beata Bielas (fitness, zumba, aerobic), z którymi nauczyliśmy się tańczyć fitness. Ich występ nosił tytuł „Fit and Dance”. Niektórzy z nas bardzo się angażowali, ponieważ podobała im się możliwość tanecznego rozładowania stresu całego tygodnia. o zmianie na scenę wkroczył pan Mateusz Wróbel (Szkoła Tańca La Cultura), który profesjonalnie tańczy hip-hop  i wiele innych stylów tanecznych. Zaciekawił wszystkich uczestników pokazem. Chętnie tańczyliśmy i z niedowierzaniem podziwialiśmy świetną kondycję. Jesteśmy przekonani, że można wiele osiągnąć, gdy się w siebie wierzy.

Taniec jest to forma ruchu, sportu, pomaga nam utrzymać dobrą kondycję fizyczną i prowadzić zdrowy tryb życia. Ciekawym doświadczeniem była próba wykonania zdjęć w ruchu tancerzom.

Serdecznie dziękujemy Gościom, Organizatorom i Wszystkim zaangażowanym w realizację projektu, ponieważ umożliwił nam wszechstronne spojrzenie na zdrowie i urodę człowieka.

Martyna Małecka (kl. Va), Stanisław Prychodko (kl. Va)

Opiekun: Magdalena Pichlak

Fot.: Jakub Dziura, Szymon Krajewski, Martyna Małecka